Zapraszam Cię do przeczytania wybranych przeze mnie artykułów: 
Kamil Kosiński
Kamil Kosiński 
redaktor PB.pl
Puls Biznesu
 

Opowieści z arkusza zleceń

Coś dla tych, którzy korzystają z rachunków maklerskich. Żadnych gorących newsów. Raz na miesiąc, informacje przydatne do podejmowania decyzji inwestycyjnych w trochę szerszej perspektywie niż bieżące wydarzenia.

8881 zł Tyle wynosi 12-miesięczna średnia krocząca wartość przeciętnej transakcji na rynku głównym GPW.

A do przemyślenia...

Allegro już sprzedane, ale jeszcze nie notowane. Można więc wrócić do spółek znanych od lat. Inwestorzy mający w orbicie zainteresowań akcje kontrolowanych przez państwo reprezentantów sektora paliwowego na pewno mają nad czym się zastanawiać. Podobnie jak ci, którzy liczą na wzbogacenie dzięki sporom banków z frankowiczami. Te kłótnie nie będą trwały wiecznie. Czy jednak podczepienie się pod inną modę załatwia sprawę?

W branży windykacyjnej akurat wiadomo co załatwia sprawę. Dla jej najpłynniejszego przedstawiciela zbliżają się zaś kluczowe tygodnie.

W przypadku niewątpliwej gwiazdy GPW kluczowe jest zaś zrozumienie struktury biznesu i sposobu raportowania. Proste porównanie do Biedronki może bowiem prowadzić do niewłaściwych wniosków.

Zobacz także

Hiperinflacja wdarła się do KNF
Hiperinflacja wdarła się do KNF 55 mln zł wyniosły w 2019 r. koszty nadzoru nad rynkiem kapitałowym opłacone przez uczestników obrotu giełdowego. W tym roku ma to być o 147 proc. więcej czytaj
Budimex zainwestuje w utylizację odpadów
Budimex zainwestuje w utylizację odpadów Giełdowa grupa może wydać nawet 200 mln EUR na rozwój działalności na rynku zagospodarowania śmieci. Kapitał zdobędzie m.in. ze sprzedaży akcji spółki nieruchomościowej. czytaj

PulsBiznesu.tv

Wartości DoDane: Mniejszy dług, mniejsze marże

▶︎ Wartości DoDane: Mniejszy dług, mniejsze marże

więcej materiałów wideo
Otrzymujesz niniejszą korespondencję gdyż wyraziłeś zgodę na otrzymywanie przedmiotowego newslettera od Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o. Przypominamy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o., ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. W spółce jest powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl.
Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia naszych usług oraz w celach ar­chi­wal­nych. Posiadasz prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia prze­twa­rza­nia, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia udzielonej zgody. Wnioski w powyższym zakresie pro­si­my kierować na adres: rodo@bonnier.pl.